Zdravotnické a laboratorní potřeby v Brně

Zdravotnické a laboratorní přístroje

Široký sortiment zdravotnických a laboratorních přístrojů, které jsou vyráběny v našem výrobním závodě. Nabízíme horkovzdušné, parní a formaldehydové sterilizátory; laboratorní sušárny a inkubátory (termostaty); nerezový nábytek s určením pro lékařská pracoviště, laboratoře, oblast služeb jako např. pedikúry a manikúry, pearcing, …

Na výrobky poskytujeme 24. měsíční záruku. Servis je zajištěn sítí autorizovaných servisních středisek po celé ČR.

V rámci výhradního obchodního zastoupení německého výrobce mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků Dr. Weigert na českém trhu nabízíme širokou škálu produktů s určením zejména pro profesionální účely, ale i pro domácnosti.

Chirurgické nástroje, stomatologické nástroje a zdravotnický materiál

V naší nabídce naleznete široký sortiment výrobků jak pro profesionální určení – pro studenty lékařství, pro pedikúru, manikúru a kosmetiku, tak pro široké využití v domácnosti.

Základní specifikace sortimentu:

Pro mediky – skalpely, nůžky, pinzety, svorky, jehelce, chirurgické jehly, šicí sety.

Pro pedikúru – široký sortiment nůžek, pilníků, skalpelů, čepelek, kleští na nehty a na kůžičku.

Pro manikúru – jemné nůžky, štípky na kůžičku, velký výběr manikúrních pomůcek a leštících pilníků.

Pro široké využití – velký výběr nůžek pro domácnost, lékařství, kadeřnictví i na nehty či na kůžičku a manikúrní kazety s nástroji značky Solingen.

V naší nabídce jsou rovněž pomůcky pro dentální hygienu od renomovaných výrobců.

Nedílnou součástí našeho sortimentu zdravotních potřeb jsou - digitální měřiče tlaku, fonendoskopy, masážní míčky, inkontinentní podložky, lahve na moč, klystýrové pomůcky, leukoplasti, tejpy, injekční stříkačky a jehly.

V naší prodejně máme také laboratorní sklo a laboratorní pomůcky z plastu.

Nabízíme diamantové brousky různých tvarů a velikostí.

Nově nabízíme široký sortiment nádobek na kapky, plastových kelímků a rozprašovačů.

V prodeji máme též Neoblank sprej – kvalitní výrobek na ošetření nerezových ploch jak v provozovnách tak i v domácnosti.

Prodej hutního materiálu

Široký sortiment hutního materiálu. Zbytky nerezových plechů různých rozměrů.

Realizace drobných zakázek

Součástí naší nabídky je i realizace drobných zakázek dle přání zákazníků z vlastního nebo našeho materiálu. Jde o dělení, ohýbání, svařování, abrasivní broušení, pískování a práce laserem. Vždy na základě osobního jednání.

Forma nákupu

Nákup chirurgických nástrojů a zdravotnického materiálu vyžaduje s ohledem na široký sortiment a jemné rozdíly mezi jednotlivými typy osobní návštěvu v prodejně. Obdobně je tomu i v případě prodeje plechů a profilů popř. při realizaci drobné zakázky. V případě zájmu o konkrétní zboží, přístroje, případně služby, doporučujeme navštívit další sekce na našich prezentačních www stránkách, případně si vyžádat potřebné informace nebo konkrétní nabídku přímo přes "Kontaktní formulář" nebo telefonicky.

Máte dotaz nebo poptáváte konkrétní zdravotnické potřeby? Kontaktujte nás.